» 

Sason Belediyesi tarafından sürdürülen yol çalışmalarını Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar, yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı

 . Belediye Başkanı Uçar, bu yolun yıllardır  İlçemizin kanayan bir yarası olduğunu vurgulayarak, Sason Belediyesi olarak program dâhilinde bu tür sorunları tek tek çözeceklerinin  altını çizdi.

İncelemelerde bulunan Başkan Uçar Mahalle sakinleriyle sohbet ederek, yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Mahalle  halkının isteklerini dinleyen Uçar  yapılan  hizmetlerin kısa sürede biteciğini aktardı.

Sason’nun her mahallesinde Köprü, Menfez, Kanalisazyon  ve yol çalışması yaptıklarının altını çizen Başkan Uçar, bundan sonraki süreçte bu çalışmaların artarak ve hızlanarak devam edeceğini aktardı, Güzel İlçemizde gücümüz yettikçe  hiç bir probleminin kalmayacağını belirtti.

 Açıklamasında yolun medeniyet olduğu vurgusu yapan Uçar, “çağdaş şehircilik anlayışının en temel hizmeti yol hizmetidir. Eğer yolunuz yoksa diğer hizmetlerin kıymeti pek yoktur. Dolayısı ile yol medeniyete açılan kapıdır. Bugün Sason’un birçok yerinde eş zamanlı olarak  çalışmalar yapıyoruz... Bize bu konuda destek veren başta tüm vatandaşlarımız olmak üzere,gönüldaşlarımıza, bu çalışmaların yerine getirilmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.  

Vatandaşlar’da yaptıkları açıklamalarda memnuniyetlerini dile getirirlerken; bu hizmetlerin mahallerine ilk defa geldiğini ve hiçbir siyasi ayrımcılığa maruz kalmadan bu hizmetleri aldıklarına dikkat çektiler. Çalışmalarından dolayı Sason Belediyesine teşekkür eden vatandaşlar Belediye Başkanı Cuma  Uçardan’dan da memnun olduklarını vurguladılar. 

 


28.11.2016