Özgeçmiş

 Belediye Başkanımız Muzaffer Arslan’ın Özgeçmişi ;

1969 yılında Batman ili Sason ilçesinde dünyaya geldim, evli ve 4 çocuk Babasıyım. İlk,orta ve Lise Öğrenimi Sason ilçesinde tamamladıktan sonra, Sason Belediyesinde Temizlik İşçisi olarak göreve başladım, sonrasında memurluk ünvanını kazanarak sırasıyla evlendirme Memuru, yazı işleri müdürü ve Muhasip görevini yaptım.

2004 Mahalli idareler yerel seçimlerinde Ak Parti’den  Belediye Başkanı Aday Adayı oldum. İlçe halkının yoğun talebi üzerine tekrardan 2009 Mahalli idareler yerel seçiminde Ak Parti Belediye Başkan adayı oldum ve seçimleri yüksek bir farkla kazandım. 2009-2014 Belediye Başkanlığı dönemimde ilçemizde ilk sayılacak hizmetlere İmza attım. 2014 yerel seçimlerinde tekrardan Ak Parti Belediye Başkan adayı oldum ; fakat az bir farkla seçimi kayıp ettim. Ak Parti çatısı altında aktif siyasette devam ederek geçirdiğimiz tüm seçimlerde saha çalışmalarına katılarak destek verdim.

Son olarak ilçe halkının yüksek talebi üzerine 24 Haziran 2018  Erken Genel Seçimlerinde AK Parti Batman Milletvekili Aday Adayı oldum. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler yerel seçimlerinde Ak Parti Sason Belediye Başkan Adayı olarak hizmet sevdama devam ederek Halen Ak Parti çatısı altında aktif siyasete devam etmekteyim.